تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت دلکوک : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

آی مک اپل

 

تعمیرات آی مک اپل

تعمیرات آی مک اپل در این مرکز به دست مجموعه‌ای از اساتید تعمیر و با بهره‌مندی از به‌روزترین ابزارآلات این حوزه انجام می‌پذیرد. از این رو سرویس های انجام شده در این مرکز از بالاترین سطح کیفی برخوردارند. کاربران گرامی این محصول به خاطر داشته باشند تعمیرات آی مک اپل به دلیل قیمت بالای این تولیدات تولیدات و نرم‌افزارهایِ ویژۀ آنها، نیازمند متخصصانی است که به تمامی ویژگی ‌های سخت ‌افزاری و نرم ‌افزاری محصولات اپل تسلط و آشنایی داشته باشند و بتوانند در بررسی‌ های اولیه ضمن عیب‌یابی صحیح، عملیات مورد نیاز جهت تعمیر دستگاه را تشخیص دهند.

 

مرکز تعمیرات آی مک اپل به دلیل همکاری با اساتید تعمیر اپل و بهره‌مندی از پیشرفته‌ترین ابزارآلاتِ تعمیر آمادگی آن را دارد تا تمامی سرویس ها و خدمات مرتبط با این حوزه را با بالاترین سطح کیفی به هموطنان گرامی ارائه نماید. متخصصان حاضر در مجموعه‌ی « تعمیرات آی مک اپل » به دلیلِ طی دوره‌هایِ تخصصی، قادر به تعمیر و رفعِ تمامی اختلالات و نواقصی می‌باشند که ممکن است به هر دلیل در تولیدات اپل ایجاد شده باشند. دوره‌های تخصصی مذکور با حضور اساتید بین ‌المللی و در سیکل‌ های شش ماهه برگزار می‌گردند.

 

نکته‌ی قابل ذکر آن است که در صورت بروز هرگونه نقص و اختلال در محصولات اپل به ویژه آی مک، می‌بایست دستگاه مورد نظر جهت تعمیر تنها به یکی از نمایندگی‌های فعال در این حوزه تحویل داده شود. به دلیل سیستم و ساختار پیچیدۀ نرم‌افزاری و سخت‌افزاری آی مک، تعمیر این محصول توسط افراد نابلد و ناکارآمد نه تنها مشکل اولیۀ دستگاه را رفع نخواهد کرد بلکه ممکن است با وارد کردن آسیب‌ها و صدمات جدی به دیگر بخش‌ها، افت دائمی و یا از کار افتادگی کامل آی مک را سبب شود. شما کاربران گرامی می توانید با حضور در نمایندگی تعمیرات اپل در ایران و مراجعه به پارت تخصصی مرتبط با محصول خویش، تخصصی ترین و استانداردترین خدمات مورد نیاز را دریافت نمایید.

 

نمایندگی تعمیر آی مک

کاربران تمامی مدلهای آی مک اپل می‌توانند با حضور در نمایندگی تعمیر آی مک تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مرتبط با این محصول را دریافت نمایند. مرکز تعمیر آی مک apple با بهره مندی از سال‌ها تجربه در امر تعمیرات سخت‌افزار و نرم‌افزار و استفاده از بروزترین تجهیزات الکترونیکی، کلیه تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری imac را در کمترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد. آی مک تحویل داده شده در این مرکز با توجه به نوع اشکال پیش آمده در آن سه مرحله‌ی عیب‌یابی، تعمیرات سخت‌افزاری، تعمیرات نرم افزاری، تست و بررسی عملکرد دستگاه را طی کرده و آماده تحویل به مشتری می‌گردد. شایان ذکر است جهت آسودگی خاطر و خیال مراجعان گرامی، کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر آی مک مشمول گارانتی و ضمانت گشته است.

 

واحدهای ارائه دهنده خدمات در نمایندگی اپل

نمایندگی اپل تمام تلاش و امکانات خویش را به کار بسته تا ارائه دهنده بالاترین سطح کیفی خدمات در دو حوزه تعمیر و فروش به کاربران و علاقمندان اپل باشد. از آن جا که کمپانی اپل در ایران هنوز نمایندگی رسمی ندارد کاربران این برند در هنگام خرید تولیدات آن ممکن است این دل نگرانی را داشته باشند که در صورت بروز مشکل در دستگاهشان، امکان بازیابی و ترمیم آن وجود نخواهد داشت اما کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات اپل تمام تلاش و توان خویش را به کار بسته اند تا خط بطلانی بر این باور کشیده و تمامی نیازها و درخواستهای کاربران اپل را با بالاترین کیفیت ارائه نمایند.

 

نمایندگی اپل به دلیل همکاری تیمی دو بخش سخت افزاری و نرم افزاری قادر به رفع پیچیده ترین اشکالات ایجاد شده در دستگاه های اپل است. شما کاربران ارجمند صرف نظر از نوع اختلال ایجاد شده در دستگاه می توانید به نمایندگی اپل مراجعه کرده و تخصصی ترین خدمات مرتبط با دستگاه خویش را دریافت نمایید. نمایندگی اپل در تلاش است تا روز به روز خود را به استانداردهای جهانی این حوزه نزدیکتر ساخته و خدماتی شایسته نام اپل به کاربران ارائه دهد. برخی از ویژگی های نمایندگی اپل عبارتند از: روحیه بالای همکاری، تصمیمات تیمی و گروهی، بکارگیری به روزترین ابزار جهت تعمیر و ترمیم، استفاده از پیشرفته ترین متدها جهت عیب یابی صحیح دستگاه، تعهد به کیفیت خدمات و …. .

 

تعمیرات آی مک اپل و اخبار این حوزه

مرکز تعمیرات آی‌مک اپل با بهره ‌‌مندی از پیشرفته ‌ترین ابزارآلات تعمیر و با همکاری جمعی از مهندسان و کارشناسان این حوزه، فضایی ایجاد نموده که در آن می‌توان غالب اختلالات ایجاد شده در این دستگاه را رفع و برطرف نمود. این مرکز با تکیه بر مهندسان باسابقه و متعهد خود، از معدود شرکت‌های حال حاضر کشور است که در زمینه ارائه‌ خدمات تخصصی و فوق تخصصی تعمیرات آی مک اپل و کامپیوترهای پیشرفته این برند مشغول به کار است و خدمات متنوعی را در زمینه‌های مختلفِ فناوری اطلاعات عرضه می‌دارد.

 

جهت تعمیرات اصولی و صحیح آی مک در اپل سرویس، از ابزارهای مخصوص جهت اسمبل و باز کردن قطعات این محصول استفاده می گردد؛ همچنین جهت عیب یابی این دستگاه از تجهیزات و متدهایی استفاده می شود که توانایی و عملکرد بالای آنها در جدیدترین کارگاه ها و دوره های تخصصی-آموزشی بین المللی تعمیرات به تأیید رسیده است و توسط اساتید این حوزه تدریس می گردند. در مرکز تعمیرات آی مک میزان بازگشت خطاها پس از تعمیر به صفر رسیده است که این امر مرهون حضور تیمی از حرفه ای ترین تکنیسین های تعمیر و استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات تعمیر است.

 

بد نیست بدانید که در این مرکز، در صورت نیاز به تعویض قطعه در آی مک، از قطعات اورجینال و فابریک استفاده خواهد شد و در صورت نبود قطعۀ مورد نیاز در آرشیو مرکز تعمیرات آی مک، پس از انجام هماهنگی های لازم با صاحب دستگاه، قطعۀ مورد نیاز از خارج از کشور خریداری شده و در فرآیند تعمیر مورد استفاده قرار می گیرد. شایان ذکر است تمامی تجهیزات و ابزارآلات به کار گرفته شده در نمایندگی تعمیرات اپل بالاترین سطح سازگاری و انعطاف را در ارتباط با محصولات اپل دارا هستند؛ به عبارتی دیگر، به دلیل چندجانبه بودن طراحی ابزارآلات نمایندگی تعمیرات اپل، کارشناس تعمیر می‌تواند ضمن سرعت‌بخشیدن به کار خود، بهترین عملکرد را در ارتباط با تعمیرات آی مک داشته باشد.

 

یکی ازخدمات ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی تعمیرات اپل تهیه آخرین اخبار مرتبط با محصولات این برند و به اشتراک گذاشتن آنها با مخاطبان خویش است. شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به بخش زیر از جدیدترین اخبار و رویدادهای اپل آگاهی یافته و آنها را پیگیری نمایید. تهیه گزارش هایی از این دست در راستای پیاده سازی اصول مشتری مدارانه و توجه به علایق و سلایق کاربران گرامی این سایت می باشد.

 

نمایندگی Apple

تعمیر سخت افزاری آی مک اپل / سرویس آل این وان اپل / تعمیر آی مک اپل / سرویس آی مک / تعمیرات آی مک اپل / تعمیرگاه آی مک اپل / خدمات پس از فروش آی مک اپل / نمایندگی تخصصی آی مک اپل / تعمیر تخصصی آی مک اپل / تعمیرات تخصصی آی مک اپل / تعمیر DVDWR آی مک اپل / سروی DVDWR  آی مک اپل / سرویس دی وی رایتر آل این وان اپل / تعویض DVDWR آی مک اپل / تعمیر دی وی دی رایتر آی مک اپل

 

تعویض دی وی دی رایتر آی مک اپل / مرکز خدمات تعمیرات اپل / مرکز خدمات اپل / دفتر تعمیرات اپل / نمایندگی اپل در شهرستانها / نمایندگی اپل در شهرستان ها / بازیابی اطلاعات هارد آی مک / ریکاوری اطلاعات هارد آی مک / ریسولد چیپ / ریبال چیپ / تعمیر قاب آی مک اپل / تعمیرات قاب آی مک اپل / تعویض قاب آی مک اپل / قاب سازی آی مک اپل / تعویض Blue ray آی مک

 

آی مک اپل یکی از انواع رایانه‌ های رومیزی است که به طراحی های منحصر به ‌فرد در سبک خویش مشهور است. پوشش این دستگاه آلومینیومی است و ضخامت آن در نازک‌ترین قسمت، به ۵ میلی‌متر می‌رسد. نسل جدید این رایانه‌ها در اوایل سال ۲۰۱۴ میلادی معرفی گردید. آی‌ مک‌های جدید، دارای دو مدل با صفحاتِ نمایشِ بسیار شفاف و باکیفیتِ سایزهای ۲۱٫۵ و ۲۷ اینچ می‌باشند. هر دوی آنها از نسل سوم پردازنده های Core کمپانی اینتل و پردازشگرهای گرافیکی Intel و NVIDIA GeForce بهره می برند. این دو مدل از آی مک اپل کانفیگ خاص خود را دارند لیکن می توان برای هر کدام از آن ها کانفیگ قوی تر نیز سفارش داد.

 

آی مک های اپل در نسخه کنونی پنجاه درصد کاهش مصرف انرژی داشته که بسیار جالب توجه است. کاربر در آی مک های جدید نگرانی بابت کمبود پورت نخواهد داشت زیرا به تعداد کافی درگاه در پشت آن تعبیه گشته است. آخرین نسخه آی ‌مک های اپل تغییر فاحشی را در زمینه کیفیت صفحه نمایش تجربه می کنند. مدل ۲۷ اینچی، نمایشگر رتینا ۵K  دارد که رزولوشن ۵۱۲۰ در ۲۸۸۰ را ارائه می دهد (۶۷ درصد تعداد پیکسل بیشتر نسبت به ۴k) با این وجود حاشیه ‌ها هنوز باریک (۵ میلی‌متر) هستند. همان‌گونه که مشاهده کردید آی مک در بسیاری از ویژگی‌های خود، خاص و منحصربه‌فرد است از‌این رو عملیات مورد نیاز جهت تعمیرات آی مک اپل نیز می‌بایست به دست متخصصانی کارآمد و زبده انجام گیرد.

 

متخصصانی که ضمن آشنایی با ساختار آی مک و قطعات ریز و درشت آن قادر به ترمیم و تعمیر تخصصی آی مک نیز باشند. شما کاربران گرامی می توانید با حضور در این مرکز و مراجعه به پارت تخصصی مرتبط با تعمیرات آی مک اپل تخصصی ترین خدمات و سرویس های مرتبط با این دستگاه را دریافت نمایید. یکی دیگر از خدمات ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی تعمیرات اپل تهیه آخرین مقالات و مطالب مرتبط با محصولات این برند و به اشتراک گذاشتن آنها با مخاطبان خویش است. شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به بخش زیر از جدیدترین مطالب و مقالات مرتبط با اپل آگاهی یافته و آنها را پیگیری نمایید. تهیه گزارش هایی از این دست در راستای پیاده سازی اصول مشتری مدارانه و توجه به علایق و سلایق کاربران گرامی این سایت می باشد. با ما همراه باشید.

 

اپل و محصولات آن

نام اپل برای ما تداعی کننده‌ی تکنولوژی برتر و لوگویِ سیبِ گاز زده‌ای است که بر پشت محصولات این کمپانی حک گشته است.  این کمپانی تاریخ پر و فراز نشیبی را جهت تبدیل شدن به یکی از پیشروترین کمپانی های عرصه تکنولوژی پشت سر گذاشته است. اپل در حال حاضر توانسته است خود را به عنوان یکی از ارزشمندترین برندهای جهان مطرح سازد و محصولات گوناگونی را به بازارهای جهانی عرضه کند؛ محصولاتی که به نحوی زندگی امروزی را در دنیای تکنولوژی تغییر داده است. استیو جابز، خالق این برند، در سال ۲۰۱۱ به علت بیماری سرطان لوز المعده در تاریخ ۵ اکتبر ۲۰۱۱ در گذشت.

 

اگرچه اپل، اصلی‌ترین مهره خود را از دست داد اما این شرکت همچنان قدرتمندتر از گذشته به کار خود ادامه می دهد و محصولات نوینی را به بازارهای جهانی عرضه می کند. مدیریت فعلی کمپانی اپل برعهدۀ شخصی به نام «تیم کوک» است. برخی از محصولات عرضه شده توسط این شرکت عبارتند از: آی‌مک، مک بوک و آی‌فون، آیپد، اپل‌واچ و… . 

 

تعمیرات  Apple

تعمیر آلین وان اپل / سرویس آلین وان اپل / تعمیر iMac اپل / تعمیرات iMac اپل / تعمیرگاه iMac اپل / خدمات پس از فروش iMac اپل / نمایندگی تخصصی iMac اپل / تعمیر تخصصی iMac اپل / تعمیرات تخصصی iMac اپل / تعمیرگاه تخصصی iMac اپل / ارتقاء iMac اپل / تعمیر DVDWR iMac اپل / تعمیرات DVDWR iMac اپل / تعویض DVDWR iMac اپل / تعمیر دی وی دی رایتر iMac اپل / تعمیرات دی وی دی رایتر iMac اپل / تعویض دی وی دی رایتر iMac اپل / مرکز خدمات تعمیرات اپل / مرکز خدمات اپل / دفتر تعمیرات اپل / نمایندگی اپل در شهرستانها / نمایندگی اپل در شهرستان ها / بازیابی اطلاعات هارد iMac / ریکاوری اطلاعات هارد / ریبال چیپ / تعمیر قاب iMac اپل / تعمیرات قاب iMac اپل

 

تعمیرات اپل

وجود برخی ویژگی های متمایز نظیر ساختار متفاوت، نرم افزار منحصربه فرد و ظرافت و تکنولوژی در تولیدات اپل را میتوان هشداری دانست مبنی بر آنکه انجام تعمیرات اپل، بدون توجه به پارامترهای بایسته وضروری این حوزه –یعنی دانش، تجهیزات و ابزار تخصصی-، سبب خرابی کامل دستگاه و تبدیل شدن آن به یک قطعه بی ‌استفاده میگردد. کارشناسان امر توصیه میکنند در صورت نداشتن دانشِ فنی و تخصصی تعمیر، از هر گونه دستکاری و تعمیرِ خودسرانۀ دستگاه های اپل خودداری شود و تمامی عملیات تعمیر به یک مرکز تخصصی واگذار گردد. تعمیرات اپل در مراکز غیرمجاز و به دست افراد نابلد و مبتدی، نه تنها مشکل دستگاه را برطرف نخواهد ساخت بلکه موجب وارد کردن صدمات جدی به بخش‌های دیگر دستگاه خواهد گردید که در برخی موارد با از کار انداختن کلی دستگاه امکان بازیابی و اصلاح آن برای همیشه از میان خواهد رفت. کاربران گرامی می توانند با حضور در مرکز تعمیرات اپل تخصصی ترین خدمات مورد نیاز خویش را دریافت نمایند و پس از اتمام تعمیر، لذت کار با یک دستگاه نو و بی عیب و نقص را مجدداً تجربه کنند. شما کاربران گرامی می توانید پرسشهای خویش را در رابطه با تعمیرات اپل و دیگر خدمات ارائه شده در این مرکز را از طریق مراجعه به بخش زیر با کارشناسان ما در میان بگذارید.

 

نمایندگی اپل / نمایندگی اصلی اپل / نمایندگی مجاز اپل / نمایندگی انحصاری اپل / تعمیرات آی مک اپل / نمایندگی تخصصی اپل / نمایندگی رسمی اپل / تعمیرات اپل / تعمیرات اصلی اپل / تعمیرات مجاز اپل / تعمیرات انحصاری اپل / تعمیرات تخصصی اپل / تعمیرات رسمی اپل / نمایندگی لپ تاپ اپل / نمایندگی مک بوک اپل / نمایندگی Macbook اپل / نمایندگی نوت بوک اپل / نمایندگی تبلت اپل / نمایندگی iPad اپل / نمایندگی آی پد اپل / نمایندگی آیپد اپل / نمایندگی موبایل اپل / نمایندگی آیفون اپل / نمایندگی گوشی اپل / نمایندگی iPhone اپل / نمایندگی آل این وان اپل / نمایندگی آلین وان اپل / تعمیرات آی مک اپل /  نمایندگی All In One اپل / نمایندگی آی مک اپل / نمایندگی iMac اپل / نمایندگی کیس اپل / نمایندگی کامپیوتر اپل / نمایندگی دسکتاپ اپل / تعمیرات لپ تاپ اپل / تعمیرات مک بوک اپل / تعمیرات Macbook اپل / تعمیرات نوت بوک اپل / تعمیرات تبلت اپل / تعمیرات iPad اپل / تعمیرات آی پد اپل / تعمیرات آیپد اپل / تعمیرات موبایل اپل / تعمیرات آیفون اپل / تعمیرات گوشی اپل / تعمیرات iPhone اپل / تعمیرات آل این وان اپل / تعمیرات آلین وان اپل / تعمیرات All In One اپل / تعمیرات آی مک اپل / تعمیرات iMac اپل / تعمیرات کیس اپل / تعمیرات کامپیوتر اپل / تعمیرات دسکتاپ اپل / تعمیرات آی مک اپل

 

 

نمایندگی اپل

iPhone

iPhone

Apple Complex

iPad

iPad

Apple Complex

Macbook

Macbook

Apple Complex

Watch

Watch

Apple Complex

iPod

iPod

Apple Complex

TV

TV

Apple Complex

iMac

iMac

Apple Complex

Monitor

Monitor

Apple Complex

 

 

تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت دلکوک : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2020 apple complex. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour