تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت دلکوک : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

بازیابی اطلاعات هارد مک بوک

کاربران مک بوک های اپل می توانند در صورت از دست دادن اطلاعات ذخیره شده در هارد این دستگاه به نمایندگی تعمیرات اپل مراجعه نمایند و تخصصی ترین سرویس های مرتبط با بازیابی اطلاعات هارد مک بوک را دریافت نمایند. واحد بازیابی اطلاعات هارد مک بوک یکی از تخصصی ترین پارت های فعال در این نمایندگی تعمیرات Apple است که صرف‌نظر از نوع اشکال پیش آمده در هارد، اطلاعات آن را بازیابی می کند و کاربر را از دغدغه و دل‌نگرانی حذف و نبود آنها می‌رهاند. مرکز بازیابی اطلاعات هارد مک بوک برخوردار از پیشرفته ترین تجهیزات حوزه بازیابی نظیر pc3000 است که این امر نقش بسزایی در کیفیت بازیابی اطلاعات و میزان بازگشت آنها داشته است.

واحد بازیابی اطلاعات هارد مک بوک

نمایندگی اپل متشکل از پارت های متعددی است که در هر یک از آنها تخصصی ترین سرویس های مرتبط با یک دستگاه به مراجعان ارائه می گردد.بازیابی اطلاعات هارد مک بوک واحد بازیابی اطلاعات هارد مک بوک یکی از پارت های موجود در این مرکز است که ارائه دهنده تخصصی ترین سرویس های مرتبط با بازیابی و ریکاوری اطلاعات به کاربران مک بوک های اپل است. مدیریت این مرکز با فراهم آوردن به‌روزترین ابزارآلات بازیابی و ریکاوری از جمله دستگاه pc3000 در این مرکز، در تلاش است تا ضمن ارتقاء سطح کیفی خدمات، تمامی سرویس‌های ارائه شده در این مرکز را با حفظ محرمانگی و حریم شخصی هموطنان گرامی ارائه نماید. توجه به حفظ محرمانگی و حریم شخصی در مرکز بازیابی اطلاعات هارد مک بوک به منظور کسب رضایت مشتریان گرامی و ایجاد اطمینان از کیفیت سرویس‌های ارائه شده صورت می‌پذیرد.

ریکاوری هارد مک بوک با مشکل آسیب‌دیدگی هارد

در ارتباط با سطح آسیب هارد و بازیابی اطلاعات هارد مک بوک ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که در تمامی آسیب ها، ضربه وارد شده به دستگاه نقش مهمی را ایفا می کند. بر خلاف بینش رایج که ضربه فقط شامل ضربات محکم افتادن و … است در این نوع هاردها هرگونه ضربه ضعیف مانند بستن در مک بوک، تکان خوردن کیس کامپیوتر خانگی و حتی جا به جایی های مک بوک ها می تواند باعث خرابی هاردها شود. بد نیست بدانید که تأثیر ضربه وارده بر هارد در هنگام روشن بودن هارد چندین برابر بیشتر خواهد بود و کار کردن با هارد در چنین شرایطی می تواند شرایط را به مراتب برای هارد بدتر کند. به همین دلیل توصیه می شود در صورت خرابی هارد و نیاز به بازیابی اطلاعات هارد Macbook اگر واقعا اطلاعات ارزشمندی روی هارد دارید قبل از بدتر شدن شرایط هارد و بالا رفتن درصد خرابی حتما به مراکز معتبر و افراد با دانش کافی مراجعه کنید چون در غیر این صورت ممکن است اطلاعات شما برای همیشه از دست برود. به طور کلی می توان سطح خرابی هارد و امکان بازیابی اطلاعات هارد مک بوک آن را به سه سطح تقسیم کرد که شرح این سه سطح در بخش ذیل آورده خواهد شد.

حالت اول در بازیابی اطلاعات هارد مک بوک

حالت اول این است که هارد شما خراب شده و اطلاعات در دسترس نیست لیکن خرابی دستگاه به شدتی نیست که خواندن اطلاعات ممکن نباشد. در این حالت می توان با استفاده از دستگاههای مخصوص و روش های پیچیده به نحوی به اطلاعات دسترسی پیدا کرد و بازیابی اطلاعات هارد مک بوک را به سرانجام رساند. چه بسا در این حالت هارد نیز به حالت اولیه بازگردد و به اصطلاح تعمیر شود و یا اینکه فقط اطلاعات بازیابی شود.

حالت دوم در بازیابی اطلاعات هارد مک بوک

 در حالت دوم ممکن است هارد به حدی آسیب دیده باشد که اطلاعات روی سطح هارد حتی با دستگاه هم قابل خواندن نباشد ولی سطح هارد سالم باشد. در این شرایط می توان با استفاده از یک هارد مشابه به اصطلاح هارد را جراحی کرد و پس از اینکه اطلاعات قابل خواندن شد هارد را به دستگاه وصل کرد و اطلاعات را بازخوانی کرد و بر روی یک حافظه سالم و مطمئن ذخیره کرد. در این حالت نیز امکان بازیابی اطلاعات هارد مک بوک وجود دارد.

حالت سوم در ریکاوری هارد مک بوک

در حالت سوم ممکن است هارد به حدی آسیب دیده باشد که هم امکان خواندن اطلاعات نباشد و هم اینکه سطح هارد آسیب دیده باشد که در این حالت متاسفانه هیچ کاری برای بازیابی اطلاعات هارد مک بوک نمی توان انجام داد و اطلاعات با هیچ روشی قابل بازیابی نخواهند بود.

نمایندگی اپل و واحدهای تعمیرات اپل

نمایندگی اپل تمام تلاش و امکانات خویش را به کار بسته تا ارائه دهنده بالاترین سطح کیفی خدمات در دو حوزه تعمیر و فروش به کاربران و علاقمندان این برند باشد. از آن جا که کمپانی اپل در ایران هنوز نمایندگی رسمی ندارد کاربران این برند در زمان خرید تولیدات آن ممکن است این دل نگرانی را داشته باشند که در صورت بروز مشکل در دستگاهشان، امکان بازیابی و ترمیم آن وجود نداشته باشد اما کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات اپل تمام تلاش و توان خویش را به کار بسته اند تا خط بطلانی بر این باور کشیده و تمامی نیازها و درخواستهای کاربران اپل را با بالاترین کیفیت ارائه نمایند.

 

نمایندگی اپل

 

 

تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت دلکوک : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2020 apple complex. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour