تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت دلکوک : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

تعمیر ال سی دی مک بوک

تعمیر ال سی دی مک بوک یکی دیگر از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در نمایندگی تعمیرات اپل شرکت رایان دلکوک است که با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و توسط تیمی از خبره ترین کارشناسان انجام می پذیرد. تعمیر ال سی دی مک بوک در این مرکز با عیب یابی صحیح دستگاه و تشخیص درست اشکال پیش آمده در این دستگاه آغاز گشته و تا تعمیر همه جانبه و رفع اشکالات پیش آمده در آن ادامه می یابد. تشخیص این مسئله که آیا امکان تعمیر LCD مک بوک وجود دارد یا خیر نیاز به بررسی کامل دستگاه و عملکرد صفحه نمایش توسط کارشناسان دارد. خوشبختانه در مواقعی که کریستال صفحه نمایش دچار شکستگی شده باشد امکان تعویض و تعمیر ال سی دی مک بوک وجود دارد و دستگاه می تواند پس از تعمیر به حالت اولیه بازگردد. در هر حال دارندگان این دستگاه می توانند با مراجعه به مرکز تعمیر مک بوک کلیه اشکالات پیش آمده در این دستگاه از جمله خرابی های ال سی دی را مرتفع سازند و شاهد بهبود کیفیت دستگاه خویش باشند.

واحد تعمیر ال سی دی مک بوک

واحد تعمیر ال سی دی مک بوک ارائه دهنده تخصصی ترین سرویس های تعمیر، ترمیم و بهسازی مرتبط با این بخش از مک بوک است. دارندگان مک بوک های اپل می توانند با بروز هرگونه اشکال و ناکارامدی در این بخش از دستگاه به مرکز تعمیر ال سی دی مک بوک مراجعه کرده  تخصصی ترین سرویس های مرتبط را دریافت نمایند. کارشناسان ما در واحد تعمیر ال سی دی Macbook، پس از بررسی دقیق دستگاه و طی فرآیندهای عیب یابی، سطح خرابی پیش آمده در صفحه نمایش را مشخص کرده و بسته به میزان خرابی، اقدام به تعمیر و یا تعویض ال سی دی مک بوک می نمایند. در صورتی که خرابی پیش آمده در lcd مک بوک اندک بوده و امکان بهبود آن وجود داشته باشد، از تعویض آن صرف نظر شده و اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر ال سی دی مک بوک آغاز می گردد. در غیر اینصورت –یعنی در شرایطی که تعمیر ال سی دی ممکن نباشد- کارشناسان ما در تعمیرگاه مرکزی اپل، پس از کسب اجازه از صاحب دستگاه، اقدام به تعویض ال سی دی می نمایند.

تعویض و تعمیر ال سی دی مک بوک

تعویض و تعمیر ال سی دی مک بوک یکی از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات اپل است که به دلیل استفاده از سازگارترین تجهیزات مرتبط با این بخش از دستگاه در بالاترین سطح کیفی انجام می پذیرد. شما کاربران گرامی می توانید با مشاهده هر گونه اختلال درعملکرد و ساختار صفحه نمایش مک بوک خود به این مرکز مراجعه کرده و تخصصی ترین خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید. کارشناسان ما در مرکز تعویض و تعمیر ال سی دی مک بوک پس از عیب یابی صحیح و کارشناسانه و بررسی تخصصی این بخش از دستگاه، امکان تعویض و یا تعمیر آن را با شما در میان گذاشته و در پایان، دستگاهی کامل و بی عیب و نقص به شما تحویل می دهند.

برخلاف دیگر مراکز، در صورت نیاز به تعویض ال سی دی مک بوک، از قطعات اورجینال و شرکتی موجود در آرشیو نمایندگی تعمیر اپل استفاده خواهد شد و تعویض این قطعه‌ صرفاً با کسب اجازه از صاحب دستگاه انجام خواهد گرفت. پس از اتمام تعمیر و تست دستگاه توسطِ کارشناسانِ دیگر حاضر در این مجموعه، با صاحب دستگاه جهت تحویل دستگاه تماس گرفته خواهد شد. در نهایت، با حضور صاحب دستگاه، محصول تعمیر شده در واحد تعمیر ال سی دی مک بوک تست شده تا از صحت و سالم بودن آن اطمینان حاصل شود.

واحدهای تعمیرات اپل

تعمیر ال سی دی مک بوک اپل با توجه به ساختار ویژه و منحصربه‌فرد این محصول، نیازمند تجهیزات خاصی است که سازگاری و تناسب لازم با پیکربندی آن را داشته باشد. عدم توجه به تفاوت‌های ساختاری و سیستمی این محصول در حین تعمیر سبب می‌گردد تا عیب‌یابی کارشناسی و صحیحی انجام نپذیرد و به تبع آن اقدامات صورت گرفته جهت تعمیرات اپل نتیجه مطلوبی در پی نداشته باشند. از همین روست که نمایندگی تعمیرات اپل زبده ترین تعمیرکاران این حوزه را به همکاری فراخوانده و آنان را به پیشرفته ترین تجهیزات و فناوری های این حوزه مجهز ساخته است. شما کاربران گرامی می توانید با حضور در این مرکز و مراجعه به پارت تخصصی محصول خویش تخصصی ترین خدمات و سرویس های مورد نیاز را دریافت نمایید.

نمایندگی اپل

نمایندگی تعمیرات اپل بهترین مکان برای آن دسته از کاربرانی است که دارنده یکی از محصولات اپل هستند اما در حال حاضر دستگاه مورد استفاده آنها به هر دلیل دچار خرابی و اختلال شده است. حتما شما نیز می دانید که کمپانی اپل تاکنون اجازه راه اندازی یک نمایندگی رسمی در کشور ما را صادر نکرده است از این رو هیچ مرکزی نمی تواند مدعی نمایندگی اپل را داشته باشد. نمایندگی تعمیرات اپل جهت رفع این نقصان درصدد برآمده است تا کلیه خدمات مورد نیاز کاربران اپل را در زمینه تعمیر و ترمیم دستگاه هایشان به آنها ارائه نماید.

 

نمایندگی اپل

 

 

تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت دلکوک : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2020 apple complex. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour