تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت دلکوک : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

تعمیر کیبورد مک بوک

تعمیر کیبورد مک بوک در نمایندگی اپل توسط متخصصین حرفه ای این مجموعه انجام می شود. سال های بسیاری است که نام اپل و شرکت اپل با استیو جابز گره خورده است. نامی که در دنیای تکنولوژی امروز تقریبا گران ترین لپ تاپ ها را در جهان تولید می کند. لپ تاپ هایی بسیار با کیفیت و پر فروش. به یاد داشته باشید که مک بوک ها به همان اندازه که زیبا، سبک، خوش دست، بی نظیر هستند به همین اندازه هم حساس و زود رنج اند.

 به طوری که حتی برای حمل و جا به جایی آنها باید دقت بسیاری داشته باشید تا آسیبی به آنها نرسد. دقیقا باید طوری رفتار کنید که گویی فرزند خود را در آغوش گرفته اید و از همه لحاظ حواستان را جمع کرده اید که خطری او را تهدید نکند و از هر جهت امنیت او را فراهم می کنید. باوجود تمام مراقبت ها اگر کیبورد مک بوک شما آسیب دید بدون نگرانی تعمیر کیبورد مک بوک را به متخصصین بسپارید.

 

مک بوک اپل لپ تاپی متفاوت

مک بوک یک نوع لپ تاپ از لپ تاپ های شرکت اپل است  که در سال ۲۰۰۶ معرفی شد.  این محصول کوچک اما فوق العاده قدرتمند به چند مدل تقسیم می شود که هر مدل خصوصیات منحصر به فرد خود را دارد؛ مک بوک ایر باریک و با قابلیت حمل بالا، مک بوک پرو با قدرت فوق العاده عالی و مک بوک ۱۲ اینچی که به اندازه ایر فوق العاده باریک و سبک و جمع و جور است و به اندازه پرو قدرتمند وکارآمد. محصولاتی که بسته به نوع نیاز کاربران، خدمات متنوعی را پشتیبانی می کنند؛ اگر کاربر با در نظر گرفتن کارایی که منحصرا از یک مک بوک جست و جو می کند، اقدام به تهیه آن کند، هرگز پشیمان نخواهد شد و همواره از داشتن چنین محصول با کیفیتی لذت خواهد برد.

 

خرابی قطعات مک بوک اپل

هر محصول با هر ویژگی و کیفیت ممکن است بعد از مدتی نیازمند تعمیرات شود ، مک بوک ها نیر از این قاعده مستثنی نیستند و ممکن است هریک از قطعات آن ها آسیب دیده و نیازمند تعمیر شود. یکی از این قطعات که کاربر سر و کار زیادی با آن دارد کیبورد مک بوک است . در صورت بروز مشکل در این قطعه  جهت تعمیر کیبورد مک بوک با متخصصین ما در نمایندگی اپل تماس بگیرید.

مشکلات رایج در کیبورد مک بوک

اگر با همه وسواس و دقتی که به خرج دادید، نهایتا مک بوک شما دچار حادثه ای شد و عملکرد اولیه خود را از دست داد، خونسردی خود را حفظ کنید و امیدوار باشید که دوباره صحت و سلامت خود را باز یابد . شاید ابتدایی ترین مشکلی که پس از رویداد یک حادثه تلخ برای مک بوک شما می تواند بروز کند، اختلال در کیبورد باشد.آسیب کیبورد در اثر ضربه، آسیب کیبورد در اثر ریختن مایعات ، انباشت زباله های ریز و گرد و غبار در زیر دکمه های کیبورد از جمله عواملی است که موجب آسیب رسیدن به این قطعه می شود. در این شرایط باید جهت تعمیر کیبورد مک بوک اقدام نمایید.

تعمیر تخصصی کیبورد مک بوک

بهتر است بدانید که قطعات به کار رفته در یک کیبورد آن هم از نوع ساده و متداولش، بسیار پیچیده است؛ دیگر چه برسد به کیبورد مک بوک که با پیچیدگی ذاتی متولد شده و حساسیت فوق العاده بالایی دارد. شناسایی مدارها، شبکه ها و پردازنده هایی که در یک کیبورد وجود دارند، نیازمند علم وآگاهی ویژه ای است.

پس عاقلانه ترین کار این است که هیچ اقدام خاصی نکرده و کار را از اینکه هست هم خراب تر نکنید. دستگاه را در کیف مخصوص قرار دهید و راهی یک مرکز تعمیرات معتبر شوید. امیدوار باشید که با مراجعه به یک مرکز معتبر جهت تعمیر کیبورد مک بوک ، می توانید دوباره مک بوک سالمتان را ملاقات کنید.

واحد تعمیرات مک بوک اپل

مرکز تعمیر مک بوک اپل ، پس از عیب یابی مک بوک خدمات تخصصی تعمیر کیبورد مک بوک را به کاربران گرامی ارائه می نماید. از جمله ویژگی های این مرکز که آن را از سایر مراکز متمایز می سازداز به‌روزترین ابزارآلات تعمیر و ترمیم، به‌کارگیری کارشناسان دارندۀ مدارکِ بین‌المللی در مرکز تعمیرات لپ تاپ اپل ، استفاده از تجهیزاتی که بالاترین میزان سازگاری و انعطاف با محصولات اپل را دارند، تست مک بوک تعمیر شده در حضور صاحب دستگاه به منظور اطمینان از صحت عملکرد آن و… می باشد . آشنایی کامل با مشخصات این مرکز از طریق مراجعه به نمایندگی اپل امکان پذیر خواهد شد.

نمایندگی اپل

 

 

تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت دلکوک : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2020 apple complex. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour