تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت دلکوک : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

تعویض قاب لپ تاپ اپل

تعویض قاب لپ تاپ اپل در ز مان معیوب شدن قاب این این دستگاه بسیار ضروری است . به طور کلی افتادن لپ تاپ از ارتفاع، وارد شدن فشار بیش از اندازه به لپ تاپ از جمله دلایلی است که باعث باعث آسیب دیدگی قاب لپ تاپ می شود. شکستگی قاب لپ تاپ اگر به قطعات داخلی هم رسیده باشد کارایی کلی دستگاه را با مشکل مواجه می کند. اگر به هردلیل قاب لپ تاپ دچار شکستگی شد برای تعمیرات لپ تاپ حتما به مراکز معتبر و متخصصان مراجعه کنید.

قاب لپ تاپ اپل

برای پیشگیری از تعویض قاب لپ تاپ اپل راه های بسیاری وجود دارد. اول آن که لپ تاپ ها را در فضاهایی با ارتفاع زیاد قرار ندهید زیرا با کوچکترین حرکتی امکان سقوط آن ها وجود دارد. همچنین به هنگام بستن لپ تاپ دقت کنید وسیله ای مابین صفحه و کیبورد قرار نگرفته باشد. زیرا در این صورت به دلیل فشار وارد شده در هنگام بستن، لولا های لپ تاپ دچار آسیب می شوند. در قدم بعدی از گذاشتن وسایل بر روی لپ تاپ، حتی وسایل کوچک، خود داری کنید. این کار اگر به صورت مداوم تکرار شود باعث وجود خط و خش بر روی قاب لپ تاپ خواهد شد و کاربر ناچار است برای حفظ زیبایی دستگاه اقدام به تعویض قاب لپ تاپ اپل کند.

نکات مهم در نگهداری از قاب لپ تاپ

برای نگهداری بهتر از لپ تاپ خود می توانید با رعایت این نکات کارایی آن را بهتر حفظ کنید. استفاده از کاور برای لپ تاپ یکی از راه هایی است که در هنگام افتادن لپ تاپ از ارتفاع در حفظ آن نقش بسیاری دارد. همچنین نگهداری لپ تاپ در کیف های مخصوص خود تاثیر بسزایی در سالم نگه داشتن این دستگاه دارد. استفاده از قاب برای لپ تاپ نقش مهمی در نگهداری از این دستگاه دارد. این قاب ها مخصوص لپ تاپ بوده و از آسیب رسیدن به دستگاه جلوگیری می کند. ضمنا به خاطر داشته باشید تنها بعضی از آسیب های وارد شده به قاب لپ تاپ اپل قابل تعمیر می  باشند، در موارد دیگر لازم است قاب دستگاه کاملا تعویض شود.

 خدمات مرکز تعمیر قاب لپ تاپ

این خدمات در بخش های مختلفی ارائه می شود. در این بخش به معرفی برخی از خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر قاب لپ تاپ  می پردازیم:

  • تعمیر لولای شکسته ی لپ تاپ
  • رفع خط و خش های موجود بر رروی قاب لپ تاپ
  • رفع سایر مشکلات قاب لپ تاپ
  • تعمیر شکستگی قاب لپ تاپ
  • تعمیر لولای انواع لپ تاپ به صورت تاشو و گردشی
  • تعویض قاب لپ تاپ

نمایندگی تعمیر لپ تاپ اپل

نمایندگی تعمیر لپ تاپ اپل با بهره مندی از مجرب ترین کارشناسان می تواند انواع تعمیرات را برای لپ تاپ اپل اعمال کند. این واحد به دسترسی به تجهیزات و ابزارآلات مدرن خدمات تعمیرات لپ تاپ را در مدت زمانی کوتاه انجام می دهد. تعمیر و تعویض قاب لپ تاپ اپل یکی از تخصصی ترین خدماتی است که در این واحد انجام می شود. تمام عیوب نرم افزاری و سخت افزاری لپ تاپ های اپل در این واحد برطرف خواهد شد. تعویض قطعات فرسوده ی لپ تاپ اپل و جایگزینی آن ها با نمونه های اورجینال نیز، یکی دیگر از خدمات تخصصی است که در این واحد ارائه می شود.

نمایندگی اپل

نمایندگی اپل با هدف جلب رضایت مشتریان تمام محصولات این شرکت را به صورت اورجینال و همراه با  گارانتی به فروش می رساند. حضور مشاوران نمونه در این نمایندگی سبب شده خریداران انتخابی آگاهانه و هوشمندانه داشته باشند. زیرا تمام اطلاعات و مشخصات فنی هر محصول را  می دانند و در صورت نیاز مشتریان در اختیارشان قرار می دهند. نمایندگی رسمی اپل به دلیل ارائه ی خدماتی مفید و کاربردی انتخاب اول کاربران بوده و هست.

نمایندگی اپل

 

 

تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت دلکوک : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2020 apple complex. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour