تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت دلکوک : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

اپل تی وی

 

 

 

تعمیرات اپل تی وی

تعمیرات اپل تی وی یکی دیگر از خدمات تخصصی ارائه شده در این مرکز می باشد که به دلیل تمرکز بر ساختار ویژه این محصول و ویژگی های منحصربه فرد آن با استفاده از جدیدترین تکنولوژی ها و تجهیزات این حوزه انجام می پذیرد. کارشناسان مرکز تعمیرات اپل تی وی با حضور در کارگاه های تعمیر بین المللی با جدیدترین ترفندهای تعمیر و بازیابی این محصول آشنا گشته و آنها را در حین تعمیر بکار می گیرند. همین امر سبب گشته تا تمامی دستگاههای ارجاع داده شده به این مرکز، کیفیت اولیه خویش را بازیابند و بدل به محصولی بی عیب و نقص و عالی گردند. مدیریت مرکز تعمیرات اپل تی وی به‌روزترین تجهیزات تعمیر را در اختیار کارشناسان این مرکز نهاده است تا بهترین خدمات، در مدت زمانی کوتاه و با کمترین هزینه به هموطنان گرامی عرضه گردد.

 

تعمیرات اپل تی وی و دیگر واحدهای تعمیرات اپل

تعمیرات اپل تی وی با توجه به هزینه‌ی نسبتاً بالایی که خریداران این محصول در قبال آن‌ پرداخت می‌کنند، نیازمند حضور کارشناسانی متخصص و متبحر است؛ لزوم این تخصص با در نظر داشتن ویژگی‌هایِ خاص این تولیدات و ساختار هوشمندانه آنان، نقش پررنگ‌تری به خود می‌گیرد. از آن جا که کمپانی اپل در ایران هنوز نمایندگی رسمی ندارد کاربران این برند در زمان خرید تولیدات آن ممکن است این دل نگرانی را داشته باشند که در صورت بروز مشکل در دستگاهشان، امکان بازیابی و ترمیم آن وجود نداشته باشد اما کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات اپل تمام تلاش و توان خویش را به کار بسته اند تا خط بطلانی بر این باور کشیده و تمامی نیازها و درخواستهای کاربران اپل را با بالاترین کیفیت ارائه نمایند. در این مرکز تمایم خدمات و سرویس های اپل با برترین گارانتی و تضمین به کاربران گرامی ارائه می گردد. تعمیرات اپل تی وی و دیگر محصولات این برند به دست تیمی از زبده ترین کارشناسان داخلی و اساتید بین المللی انجام می پذیرد.

 

تعمیرات اپل تی وی / تعمیر اپل تی وی / تعمیرات apple tv  / تعمیر apple tv / تعمیر ریموت اپل تی وی / تعمیرات ریموت اپل تی وی / تعمیر ریموت apple tv  / تعمیرات ریموت apple tv / تعمیرات تلویزیون اپل / تعمیر تلویزیون اپل / نمایندگی تعمیرات تلویزیون اپل / نمایندگی تعمیر تلویزون اپل / اپل تی وی / appole tv  / تعمیرگاه مجاز تعمیرات اپل تی وی / تعمیرگاه مجاز تعمیر اپل تی وی / نمایندگی تعمیرات apple tv / نمایندگی تعمیر apple tv / تعمیرگاه مجاز apple tv /

 

نمایندگی اپل / تعمیرات تخصصی محصولات اپل / تعمیرات اپل / نمایندگی تعمیرات گوشی اپل در تهران / نمایندگی تعمیرات گوشی آیفون در تهران / نمایندگی تعمیرات اپل تی وی / اپل تی وی / تعمیرات اپل تی وی / تعمیر مک بوک / تعمیرات مک بوک / تعمیرات تخصصی آیفون / تعمیرات گوشی اپل / تعمیرات مک بوک اپل / تعمیرات تخصصی اپل در تهران

 

نمایندگی اپل

نمایندگی اپل در ایران به منظور ارائه تمامی خدمات مورد نیاز به کاربران اپل در ایران راه اندازی گشته است. تمامی کاربران اپل در کشور می توانند با مراجعه به نمایندگی اپل در ایران خدمات مورد نیاز خویش اعم از ترمیم، تعویض و تعمیر دستگاه های اپل را دریافت نمایند. کارشناسان حاضر در این مرکز به دلیل بررسی و واکاوی تعداد بیشماری از دستگاه های اپل به تمامی ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری این دستگاه ها مسلط بوده و توانایی آن را دارند تا در کمترین زمان و به تخصصی ترین شکل ممکن ایرادات پیش آمده در آنها را برطرف سازند. شایان ذکر است کارشناسان نمایندگی اپل در ایران ملزم به حضور در دوره‌های تخصصی تعمیر و بازسازی هستند که هر شش ماه به منظور ارتقاء دانش فنی و به‌روز رسانی اطلاعات آنان برگزار می‌گردد.

نمایندگی اپل

iPhone

iPhone

Apple Complex

iPad

iPad

Apple Complex

Macbook

Macbook

Apple Complex

Watch

Watch

Apple Complex

iPod

iPod

Apple Complex

TV

TV

Apple Complex

iMac

iMac

Apple Complex

Monitor

Monitor

Apple Complex

 

 

تلفن تماس : 45102-021

 آدرس  دفتر مرکزی شرکت دلکوک : تهران - فلکه دوم صادقیه - برج گلدیس - طبقه ۱۱ - واحد۱۴

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2020 apple complex. All Rights Reserved. Designed By Masoumipour